pl en
MilltomMusic

Wydarzenia

2016-10-13 23:19:04

Blade Loki zaskakują nowym numerem. Sprawdzcie koniecznie!

Polecamy nowy klip autorstwa Aleksego Kubiaka ;)

Wracamy po długiej przerwie! Z przyjemnością informujemy, iż włączyliśmy się z projekt muzyczny o wdzięcznej nazwie Dr. Deadlock & Conga Line.
Zachęcamy do zapoznania się z twórczością zespołu:

W ten weekend zakończyliśmy trasę Bladych Loków! Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie oraz świetną zabawę! Jednocześnie informujemy, że na następny rok planujemy kolejne imprezy z naszym udziałem o czym będziemy Was informować na bieżąco ;)

Sporo koncertów zespołu Blade Loki już za nami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom. Pokazaliście nam, że Warto grać dalej! Zapraszamy na kolejne koncerty. Poniżej fragment szczecińskiego koncertu:

21 września ukazał się szósty album zespołu Blade Loki "Frruuu". Wydawnictwo zostało opublokowane przez Lou&Rocked Boys. Już niedługo będziecie mogli obejrzeć teledysk do singla promującego album. Zapraszamy!
projekt: Rafał Garcarek 
Projekt okładki: Rafał Garcarek 

Już dziś (03.06.2012) na stronie oraz profilach: Facebook i Myspace Bladych Loków pojawiła się informacja na temat nowego singla pt."Ja stoję". Utwór zawiastuje nadejście nowego albumu. Zapewniamy, że płyta została odpowiednio dopieszczona a efekt wielomiesięcznej pracy jest zaskakujący! Zapraszamy do słuchania:

2012-04-12 21:35:23

Wraz z poprawą pogody rozpoczynają się koncerty plenerowe na których nie może zabraknąć takich zespołów jak nadmuHy czy Blade Loki. W tej chwili właśnie dopinamy szczegóły związane z występami. Śledźcie naszą stroną - na bieżąco będziemy podawać nowe daty występów.

Chcesz wygrać debiutancki krążek zespołu nadmuHy? Wystarczy odpowiedzieć na 2 pytania. Szczegóły znajdziesz TUTAJ

2012-02-27 08:33:55

Zapraszamy do odwiedzin oficjalnej strony zespołu nadmuHy: www.nadmuhy.pl

Tak, tak, od poniedziałku 27.02.2012 płyta zespołu NadmuHy pt."MuHy" pojawi się w sklepach muzycznych. Można ją również nabyć u nas - po prostu zamawiając. Szczegóły w dziale PRODUKTY

2012-02-08 15:06:23

Tak, tak. Nagrywanie płyty dobiega końca. 02 lutego zakończono nagrywanie śladów trąb. Teraz tylko poprawki, mix mastering i...będziemy mieli kolejną dobrą płytę na naszym rynku Wink

Klip do utworu "Księżyc" zespołu NadmuHy jest już w sieci!
Znajdziecie go m.in. na WP.PL  lub na YOUTUBE

Procesy dystrybucyjne wymogły na nas konieczność przesunięcia premiery płyty zespołu NadmuHy. Krążek ujrzy światło dzienne 27.02.2012. A tutaj znajdziecie TEASER zapowiadający debiut!

No i wszystko wiadomo Smile Premiera płyty "muHy" odbędzie się 20 lutego 2012 roku. Już niedługo udostępnimy teledysk promujący płytę. Zapraszamy!

2011-12-18 13:03:46

4 grudnia Blade Loki rozpoczęły kolejną sesję nagraniową. Zespół pracuje nad szóstą płytą, którą mamy nadzieję usłyszeć już na początku roku 2012. Nagrania częściowo realizowane są w studiu Tower. Produkcją opiekuje się Roman "Felek" Felczyński. Materiał na płytę był pieczołowicie przygotowywany przez cały ten rok. To będzie dobry album!

2011-11-21 20:38:35

14 listopada chłopaki z zespołu nadmuHy pojawili się na planie teledysku do utworu "Księżyc". Piosenka będzie promować debiutacki krążek. Zdjęcia odbywały się w Starym Browarze w Ostrowcu Świętokrzyskim. Pieczę nad produkcją sprawował Marcin Janiec. Efekty prężnej pracy kilkunastoosobowej ekipy poznacie już w grudniu. Zapraszamy do oglądania.

Jeszcze w tym roku planujemy wydanie debiutanckiego krążka zespołu "NadmuHy". Płyta zawierać będzie 10 zupełnie świeżych i oryginalnych kompozycji. O przygotowaniach do albumu będziemy Was informować na bieżąco!